2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Postat 21 aprilie 2024

Angajam Beauty Advisor My Geisha Timisoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experienta

Cautam un beauty advisor pentru a se alatura echipei noastre, my Geisha Timisoara, locatia Iulius Town.

Responsabilitati:

-Promovarea și vânzarea produselor cosmetice și de parfumerie disponibile în magazin

- Consilierea clienților oferind recomandări personalizate

- Gestionarea activităților administrative, inclusiv aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor, menținerea ordinii pe rafturi și implementarea promoțiilor disponibile

Cerinte:

- Abilitatea de a orienta și consilia clienții, identificându-le nevoile și dorințele

- Aptitudini comerciale dezvoltate

- Pasiunea pentru domeniul în care activează și dorință de a se dezvolta profesional

- Seriozitate și responsabilitate în acțiuni

- Prezență plăcută și comunicare eficientă

- Absolvirea unui liceu cu diplomă de bacalaureat

- Experiență în vânzări sau comerț

- Capacitate de a gestiona situații stresante

- Cunoașterea unei limbi străine (preferabil)

Oferim:

Un mediu de lucru placut si oportunitati de crestere. Sprijin pentru dezvoltarea profesionala. Pachet salarial atractiv, adaptat experientei si calificarilor cu beneficii suplimentare.

Asteptam cv-ul tau la adresa de e-mail mentionata sau pe WhatsApp la numarul de telefon

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269312491