2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Iasi
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Iasi
Postat 14 aprilie 2024

Angajam Barista cu experiență 3000+

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

True Fine Coffee caută un barista pasionat să se alăture echipei noastre dinamică. Candidatul ideal este o persoană care pune mare accent pe ospitalitate, atenție la detalii și sociabilitate. Dacă te consideri o persoană deschisă, comunicativă și iubești lumea cafelei, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități Principale:

  • Prepararea și servirea băuturilor pe bază de cafea și a altor băuturi calde sau reci conform standardelor stabilite de companie.

  • Acordarea unei atenții speciale la detalii, asigurându-te că fiecare comandă este perfectă.

  • Întreținerea și curățenia echipamentelor și a zonei de lucru.

  • Oferirea de recomandări clienților și răspunderea la orice întrebări legate de produse.

  • Menținerea unei atitudini prietenoase, pozitive și ospitaliere cu clienții și colegii.

  • Gestionează stocurile de cafea și alte ingrediente, și informează superiorii în legătură cu necesarul de aprovizionare.

  • Participarea la sesiuni de training și la cursuri de perfecționare în domeniul cafelei.

Cerințe:

  • Experiența anterioară într-o poziție similară este obligatorie.

  • Cunoștințe de bază despre diferitele tipuri de cafea și metode de preparare.

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic.

  • Flexibilitate în program.

  • O atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta.

Beneficii:

  • Salariu competitiv cuprins între 2500 - 3500

  • Reduceri pentru angajați.

  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și vrei să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică, lasă-ne un CV.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 260603364