2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 5
Stoican Marius
Postat 21 aprilie 2024

Angajam BARISTA - 5 to go VIILOR

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO38836314

Descriere

ANGAJĂM COFFEE MASTER!!

Bine ai venit la 5 TO GO Viilor și Electromagnetica, locurile unde se îmbină aroma delicioasă a băuturilor cu o atmosferă plină de energie! Suntem în căutarea unei noi colege pentru a se alătura echipei noastre.

Program de marți până vineri, 15:00-20:00 + Sambata 08:00-16:00

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor și prepararea băuturilor (de la cafea, ceai, ciocolată caldă, până la fresh și limonadă).

  • Servirea tuturor clienților cu o atenție deosebită și un zâmbet călduros, punând mereu clientul pe primul loc și interacționând cu aceștia într-un mod prietenos și profesionist.

  • Prepararea băuturilor conform celor mai înalte standarde, respectând rețetele și prezentarea impecabilă.

  • Menținerea curățeniei în locație, în conformitate cu cele mai riguroase norme de igienă.

  • Consilierea clienților în alegerea produselor din coffee shop, oferindu-le o experiență plăcută și memorabilă.

Cerințe:

  • Atitudine pozitivă și deschidere către colaborare în echipă.

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client, fiind capabil să răspunzi cu promptitudine și amabilitate tuturor nevoilor acestora.

  • Capacitatea de adaptare rapidă la diferite situații și cerințe ale locului de muncă.

  • Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, pentru o colaborare stabilă și de lungă durată.

  • Training profesionist de barista, pentru a-ți dezvolta abilitățile și cunoștințele în prepararea băuturilor de calitate.

  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri și posibilitatea de a câștiga tips.

  • Buget de consumație zilnic din locație, pentru a te bucura de produsele noastre.

  • Bonusuri suplimentare în funcție de performanțe și vânzări, pentru a-ți recunoaște eforturile și implicarea în dezvoltarea afacerii noastre.

Alătură-te colectivului nostru și fii parte dintr-o echipă mică, dinamică și prietenoasă, în care pasiunea pentru calitate și serviciul excepțional este întotdeauna apreciată și recompensată!

Asteptam CV-ul tau aici sau pe WhatsApp la numarul din anunt.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 268337556