2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Asistent Vanzari - CCC Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studenti

Descriere

DESCRIERE

  • Angajam Asistent Vanzari full time CCC Bucuresti

Candidatul ideal

  • Atitudinea entuziastă și zâmbetul

  • Spiritul de echipă

  • Abilităţile de comunicare

  • Dorinţa de a învăţa lucruri noi

  • Flexibilitatea și disponibilitatea de a lucra în ture și în zilele de weekend

Ce îți oferim:

  • Posibilități reale de avansare și creștere profesională

  • Flexibilitatea programului

  • Tichete de masă

  • Bonusuri

Descrierea jobului

  • Promovarea si vânzarea produselor din magazin

  • Desfăşurarea activităţilor specifice casei de marcat

  • Aranjarea produselor în magazin/ înlocuirea produselor vândute

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268906452