2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Constanta
  6. Asistent manager si secretariat - Constanta
Postat 07 aprilie 2024

Angajam Asistent Vanzari

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Cautam un asistent de vânzări cu o atitudine pozitivă, abilități de comunicare și pasionat de serviciul clienți, pentru magazinul nostru de cadouri personalizate.

Responsabilitati:

-sa îndrume și sa sfătuiască pe toți clienții

-sa prezinte și sa promoveze produsele

-sa proceseze comenzile online

-sa mențină curățenia și ordinea în magazin

Cerinte:

Sa aibă abilitatea de a comunica

Experienta în vânzări constituie un avantaj

Capacitatea de a lucra în echipă

Atenția la detalii

Beneficii:

Pachet salarial atractiv și bonusuri din vânzări în funcție de performanțe

Mediu de lucru plăcut intr o echipa tânără

Dezvoltate profesioanala continua

Trainig gratuit

Dacă ești o persoană energică și dornica sa ofere o experiență memorabilă clienților noștri,te invităm să aplici pentru postul de Asistent de Vânzări trimițând CV- ul tău la 07********81.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268695942