2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 1
Postat 25 aprilie 2024

Angajam asistent marketing medical

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Determinat

Tip job

Part time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studenti

Descriere

Recrutăm pentru rolul de Junior PR Consultant!

Domeniul: Medical

Program lucru: part-time sau full time, cu posibilitate de deplasare București.

Responsabilități:

  • Asistarea în dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare.

  • Monitorizarea și gestionarea canalelor de social media.

  • Redactarea și editarea comunicatelor de presă, articolelor și materialelor promoționale.

  • Coordonarea, participarea la evenimentele și campaniile de PR.

  • Analizarea rezultatelor și raportarea performanțelor campaniilor.

  • Creeaza campanii platite

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.

  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media.

  • Cunostinte wordpress

  • Creativitate și capacitatea de a gândi strategic.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în echipă.

Ce Oferim:

  • Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-un mediu dinamic.

  • Experiență practică în domeniul Relațiilor Publice.

  • Mentorat și sprijin în dezvoltarea profesională.

  • Training

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 262953114