2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Galati
  6. Asistent manager si secretariat - Galati
Postat 07 mai 2024

Angajam Asistent Manager vorbitor de limba rusa si engleza avansat

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Descriere

Societatea comerciala, angajeaza  ASISTENT MANAGER.

CRITERII:

• capacitate de organizare

• program de munca full time

• bune cunoștințe de operare PC + Pachetul Office (Excel, Word);

• limba rusa si limba engleza avansat - scris si vorbit

• abilitati de comunicare si lucru in echipa

RESPONSABILITATI:

• Obiectiv principal : asistenta in activitatea managerului

• Comunicarea cu clientii (telefonic, e-mail, personal)

• activitati de receptie si gestionare a documentelor

• comunicare cu furnizori si autoritati conform domeniului de activitate

CE OFERIM?

• mediu de lucru placut

• posibilitatea de a creste profesional

• salariu motivant

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 262746672