2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Constanta
  6. Asistent manager si secretariat - Constanta
Postat 06 aprilie 2024

Angajăm Asistent Manager - SC 4U SERV SRL, Constanța

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 21382191

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare în domeniul economic sau construcțiilor.

  • Minim 1 an experiență similară (avantaj).

  • Cunoștințe solide PC (Microsoft Office).

  • Abilități de gestionare a datelor.

  • Capacitate de analiză și respectarea termenelor limită.

  • Conștiinciozitate și atenție la detalii.

  • Permisiune de conducere categoria B.

Așteptări:

  • Capacitate de auto-organizare și coordonare.

  • Rapidă asimilare a sistemelor de operare.

  • Atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare.

Descrierea Jobului:

  • Analiză și urmărire rulaje și solduri conturi.

  • Participare la ședințe cu directorul societății.

  • Gestionare portofoliu de clienți.

  • Menținere relație cu clienții și furnizorii.

  • Arhivare documente.

  • Coordonare legături cu instituțiile statului.

  • Intocmirea situațiilor solicitate de director.

  • Intocmire oferte și contracte servicii (foraje puțuri apă).

Oferim:

  • Oportunitate în colectiv prietenos și experimentat.

  • Salariu motivant și prime periodice.

  • Dezvoltare profesională în echipă dinamică și motivată.

  • Instruire și posibilitate de avansare.

Despre Companie:

  • SC 4U SERV SRL, Constanța, din 2007.

  • Utilaje de foraj Beretta, Comacchio și echipamente de top.

  • Construiește o carieră de succes în domeniul construcțiilor alături de noi!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 258332618