2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Dolj
  6. Asistent manager si secretariat - Craiova
Postat 10 iunie 2024

Angajăm Asistent Manager - euvetpet.ro

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 18995471

Suntem o companie germana de top în căutarea unor candidați motivați, pasionați și dedicați care să se alăture echipei noastre în extinderea pe piața din România. Echipa noastră este tinâră și dinamică, orientată spre succes și dornică de performanțe.

Responsabilități:

- Oferirea de suport administrativ și organizatoric managerului;

- Gestionarea agendei zilnice, programarea întâlnirilor și organizarea călătoriilor de afaceri;

- Pregătirea și redactarea documentelor, rapoartelor și prezentărilor;

- Comunicarea eficientă cu echipa și clienții companiei;

- Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice;

- Monitorizarea și gestionarea proiectelor în derulare;

- Disponibilitate pentru deplasări

- Permis de conducere B;

Cerințe:

- Studii superioare finalizate;

- Experiență de minim 2 ani într-un post similar;

- Abilități excelente de comunicare și organizare;

- Cunoștințe avansate de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);

- Cunoștințe bune in social media (Facebook, Instagram, TikTok, etc.)

- Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan;

- Limba engleză – nivel avansat; cunoașterea altor limbi străine reprezintă un avantaj.

Beneficii:

- Salariu competitive + bonus;

- Sistem de bonusuri motivant, bazat pe performanță

- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii cu renume european

- Loc de muncă stabil; în sistem hibrid, munca de la distanță și munca de la birou.

- Participare la traininguri, teambuilding-uri și cursuri de specializare.

Dacă ești o persoană proactivă, organizată și ai abilități excelente de comunicare, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău actualizat.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270512017