2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Iasi
  6. Asistent manager si secretariat - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Asistent Manager

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Firma Euromedical Provider angajeaza asistent manager.

Cerinte:

  • experienta pe post minim 2 ani

  • cunoasterea sistemelor de operare Excel Word Office

  • cunostinte limba engleza

Beneficii:

  • Masa asigurata

  • salariu negociabil in functie de experienta

Responsabilitati:

  • preluarea si directionarea apelurilor telefonice

  • preia, inregistreaza, distribuie la compartimentele implicate corespondenta

  • indosariaza si arhiveaza corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

  • redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

  • actualizeaza baza de date documente

  • asigura logistica de calatorie pentru conducerea firmei (rezervari hotel transport)

  • elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269140074