2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Iasi
  6. Asistent manager si secretariat - Iasi
SERVICE GSM ZONE
Postat 26 aprilie 2024

Angajăm ASISTENT manager

Salariu

2 800 - 4 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 37336337

Descriere

Asistent Manager

Se oferă:

  • Posibilitatea de a lucra alături de o echipă tânără și ambițioasă;

  • Loc de muncă sigur și stabil (experiență din 1998), într-o ambianță plăcută;

  • Salarizare de la 2700 - 4000 lei

  • lucrezi într-un mediu fără stres legat de targhet sau ore suplimentare

  • beneficiezi de un mediu civilizat: chicinetă, cafea, apa, terasă, colegi de gașcă , etc…

Responsabilități:

  • Obiectiv principal : asistenta in activitatea managerului

  • Preluarea apelurilor si comenzilor telefonic;

  • Procesarea comenzilor, coletelor, emiterea documentelor de AWB si facturare;

  • Rezolvarea solicitarilor clientilor ( atât la telefon, e-mail cat si in magazin)

  • Alte activitati administrative

Candidatul ideal

  • Cunostinte de baza in domeniul competentelor digitale

  • Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii;

  • Persoana care se implica și este proactivă

Nu putem fi colegi dacă:

  • nu ai experiență și nu ai mai lucrat în domeniu.

  • nu ești o persoană serioasă și responsabilă;

  • dacă dorești să colaborăm doar pentru scurt timp;

  • nu ești o persoană stabilă și ai avut joburi la care ai lucrat doar câteva luni la  fiecare;

  • ești student sau ai studii în desfășurare;

  • cauți un post part-time;

  • nu-ti place să te implici;

  • îți place zona de confort.

Alte detalii

  • program de lucru L-V 9.00 - 18.00 - pauza 1h inclusă

  • 2 sâmbete pe lună program 9.00-15.00

  • magazinul nostru se afla langă Iulius Mall

Te rugăm să ne trimiți C.V.-ul tău la coleginoi(arond)gsmzone.ro. Dacă trimiți C.V.-ul la adresa menționată înseamnă că AI CITIT ANUNȚUL PÂNĂ LA CAPĂT și chiar îți dorești să colaborăm

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 267220690