2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Frizeri
  5. Frizeri - Bucuresti - Ilfov
  6. Frizeri - Bucuresti
  7. Frizeri - Sectorul 1
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Asistent Groomer/Frizer canin

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 35240138

Descriere

Asistent GROOMER/FRIZER canin - un post.

Job-ul este disponibil in Salonul Labute Fericite, un salon concept Boutique, exclusivist, situat de 8 ani in zona de Nord a Bucurestiului, avand clienti stabili. Daca esti pasionat/a si iti doresti sa te dezvolti pe plan profesional, te asteptam in echipa Labute Fericite.

Salonul Labute Fericite ofera urmatoarea gama de servicii:

- tuns cu foarfeca sau cu masina;

- spalat, descalcit si coafat;

- taiat unghii si curatat urechi;

- Pet Shop.

Descrierea postului:

Asistent GROOMER/FRIZER canin

- spalat, periat/descalcit si spalat catei/pisici;

- training permanent;

- lucrul intr-un mediu elegant si confortabil;

- lucrul cu echipamente moderne;

Cerinte:

- Persoana serioasa, amabila, rabdatoare si atenta la detalii, cu dragoste si pasiune pentru animale;

- Poti fi si la inceput de drum, daca esti o persoana pasionata, te vom ajuta sa inveti si sa evoluezi alaturi de noi;

- Abilitati de lucru in echipa: acceptam ca fiecare exceleaza in domeniul sau, asa ca invatam unii de la altii si suntem deschisi la sugestii;

- Onestitate: discutam deschis si gasim solutii.

Beneficii:

- Sansa de a lucra intr-un salon premium ce urmareste sa se adapteze in permanenta cerintelor clientilor;

- Lucrul intr-un mediu elegant si confortabil;

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;

- Lucrul cu echipamente moderne;

- Pachet salarial competitiv, in functie de experienta si competente;

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;

- Sustinem diversitatea profesionala a echipei noastre, deci orice competenta sau pasiune in grooming este primita cu bucurie.

Contact: 07******67

www.labutefericite.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268950858