2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Bucuresti - Ilfov
  5. Educatie - Training - Voluntari
Postat 04 aprilie 2024

Angajam Asistent Educatoare - Pipera - salariu 3400 - 3900 lei

Salariu

3 400 - 3 900 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea postului

Grădinița particulara cu sediul in Pipera angajează asistent educatoare, program full time.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați telefonic la numarul 07******10.

Salariu intre 3400 si 3900 lei (include bonuri de masa).

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 242118467