2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Cluj
  6. Asistent manager si secretariat - Cluj-Napoca
Postat 19 iunie 2024

Angajam asistena front office

Localizare

Cluj-Napoca

Descrierea postului: Suntem în căutarea unei Asistente Front-Office entuziastă și comunicativă pentru echipa noastră de la Service Auto TAL. În această poziție, vei fi responsabila de interacțiunea directă cu clienții noștri și vei juca un rol important în crearea unei experiențe plăcute și profesionale pentru aceștia. Sunt acceptați doar vorbitori de limba română. Responsabilități principale: Crearea de oferte personalizate pentru piese auto, în funcție de nevoile și cerințele clienților noștri. Interacțiunea plăcută și profesionistă cu clienții, răspunzând la întrebări și oferind asistență în legătură cu serviciile noastre. Gestionarea apelurilor telefonice, programărilor și e-mailurilor, cu scopul de a asigura o comunicare eficientă și promptă cu clienții. Utilizarea competentă a programelor din Microsoft Office pentru a întocmi documente, cum ar fi oferte, facturi sau rapoarte de activitate. Cerințe: Experiență într-o poziție similară este un avantaj, dar nu este obligatorie. Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții. Cunoștințe de bază în utilizarea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook). Atitudine orientată către clienți și rezolvarea problemelor. Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a gestiona multiple sarcini simultan. Oferim: Salariu net atractiv, în intervalullei, în funcție de nivelul de experiență. Mediu de lucru profesionist și prietenos, într-o echipă tânără și dinamică. Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei. Dacă ești o persoană amabilă, cu abilități de comunicare excelente și dornică să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici la acest post. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Contact 07******44

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 257122070