2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Bihor
  6. Ambalatori - Poienii de Jos
Postat 16 aprilie 2024

Angajam "Operator Productie Produse Naturiste" in Poienii de Jos

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Poienii de Jos

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 31802390

Angajam "Operator Productie Produse Naturiste" in Poienii de Jos!

Avem plăcerea de a vă invita să vă alăturați echipei noastre ca "Operator Productie Produse Naturiste Produse Naturiste". Suntem o afacere de familie cu 14 membri dedicați, care transformă darurile naturii în remedii sănătoase, precum ceaiuri, siropuri, tincturi și creme.

Datorită creșterii continue a afacerii noastre, suntem în căutarea unui nou coleg sau colege care să ne ajute la producție și ambalare.

Responsabilități:

• Pregătirea produselor finite după rețete (ceaiuri, tincturi, siropuri, creme);

• Ambalarea, dozarea și etichetarea produselor finite;

• Transportul și depozitarea materiilor prime și a produselor finite.

Căutăm pe cineva care:

• Este harnic și disponibil pentru efort fizic;

• Este dornic să învețe lucruri noi;

• Este serios și disciplinat.

Oferim:

• Un pachet salarial atractiv: 3000 lei Net (bani în mână);

• Program de lucru: Luni-Vineri 08:00-16:30.

Locația de lucru: sediul firmei în Poienii de Jos, Bihor. (Transportul nu este asigurat)

Trimiteți-ne CV-ul dvs. prin mesaj direct sau contactați-ne telefonic la numărul din anunț. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Localitate

Poienii de Jos,

Bihor

Bihor, Poienii de Jos
ID: 256793701