2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 1
Postat 19 mai 2024

Angajam Amanetar- Operator Date

Salariu

900 - 1 000 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere Post

Posturi disponibile:

-Operator Amanet- zona Metrou 1 Mai, Sector 1, Bucuresti

-Asteptam CV-urile dumneavostra.

Descrierea companiei

Vrem sa ne marim echipa !

Compania noastra se afla in topul firmelor din domeniu cu peste 14 ani de experienta si peste 25 de puncte de lucru, in toata tara, avand in spate o echipa de profesionisti si fiind in continua dezvoltare !

 Candidatul Ideal

-Experiența intr-un post similar (consilier vanzari, casa amanet sau schimb valutar) constituie avantaj;

-Cunoștințe operare PC si contabilitate primara;

-Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;

-Capacitate deosebită dе relaționare și comunicare;

-Orientare către clienți;

-Identifica și ințelege cu usurinta nevoile și dorințele acestora;

-Capacitate dе ascultare activa si dе convingere;

-Bune abilitati de vanzare;

-Atentie la detalii si seriozitate;

-Buna capacitate de organizare, proactivitate.

Descrierea jobului

•Consilierea clienților, prezentarea serviciilor si produselor din cadrul companiei;

•Evaluarea produselor oferite spre amanet, întocmirea contractelor de împrumut;

•Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice;

•Promovarea Serviciilor si produselor;

 Beneficii

•Training și formare în meserie oferite gratuit (trainigul este platit);

•Loc de munca în agenții moderne, mediu curat si adaptat tuturor nevoilor;

•Salariu atractiv și motivant, bonusuri;

•Preturi speciale la produsele comercializate in cadrul companiei;

•Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei;

•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii;

•Zilele Nationale Libere;

•Bonusuri Avantajoase;

•Suport Permanent;

•Prime de Sarbatori;

•Aprecierea, recunoaşterea și recompensarea performanţelor;

•Colectiv solidar.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269942685