2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Brasov
  6. Instalatori - Brasov
Postat 29 mai 2024

Angajăm Ajutor de Instalator pentru Montajul Încălzirii în Pardoseală

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Ești interesat să te alături unei echipe dinamice în domeniul instalațiilor? Suntem în căutarea unui Ajutor de Instalator entuziast și dornic să învețe, pentru a ne sprijini în proiectele de montaj al încălzirii în pardoseală.

Responsabilități:

  • Asistarea în montajul sistemelor de încălzire în pardoseală

  • Pregătirea materialelor și uneltelor necesare

  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate

  • Participarea la instruirea tehnică pentru dezvoltarea abilităților

Cerințe:

  • Motivație și dorință de a învăța

  • Capacitatea de a lucra în echipă

  • Fiabilitate și punctualitate

  • Experiența anterioară în domeniul instalațiilor este un avantaj, dar nu este obligatorie

Oferim:

  • Formare profesională continuă

  • Mediu de lucru plăcut și suportiv

  • Salariu competitiv și beneficii

  • Oportunitatea de a avansa în carieră

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 255691587