2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj-Napoca
Postat 08 aprilie 2024

Angajăm AJUTOR DE BUCĂTAR la Restaurant Rod Cluj Napoca

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Ești o persoană pasionată de arta culinară și dornică să înveți lucruri noi în bucătărie? Căutăm coleg/ă pe postul de AJUTOR DE BUCĂTAR la Restaurant Rod.

Căutăm o persoană reponsabilă și curioasă de concepte noi care vrea să creștercă alături de o echipă dedicată. Dacă simți că e timpul să treci la noi provocări , te așteptăm să ne cunoaștem.

Experiența în buctărie reprezintă un avantaj.

DESCRIEREA POSTULUI

  • Postul este pe stație de lucru

  • Candidatul răspunde direct bucatarului șef sau responsabilului de tură

BENEFICIILE INCLUD

  • Salariu competitive cu piața

  • Posibilitate de promovare și bonusare

  • Cursuri și workshopuri de perfecționare

  • Orar structurat și consecvent

  • Echipă bine organizată cu focus pe colegialitate și etică de lucru

  • Masă caldă zilnică

  • Programează-te la un interviu la numărul de tel. 07********61 sau vino direct la Restaurant Rod pe Calea Turzii 160, Cluj-Napoca

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 248071704