2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj-Napoca
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Ajutor Bucatar pentru restaurantul Epoca Bella

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaNumarul de posturi disponibile: 1

Fie ca ești bucatar profesionist sau la început de drum, cautam colegi noi pasionati de bucatarie, gusturi si arome. Iti vei evidentia talentul intr-o bucatarie de top ca dotari si ca asteptari culinare, alaturi de oameni care sa te inspire.

Candidatul ideal:

Foarte bune abilitati de organizare si viteza in realizarea preparatelor;

Angajament ferm fata de calitatea preparatelor livrate;

* Atentie la detalii, creativitate si precizie;

* Modul de lucru curat si ordonat;

* Respect fata de munca prestata;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Coordonarea tuturor activitatiilor din bucataria restaurantului, pentru asigurarea pregatirii produselor alimentare la standarde inalte in conformitate cu politicile restaurantului; Intocmirea listelor cu ingriedente si materie prima pentru aprovizionare;

Ține cont de perisabilitatea și termenul de valabilitate ale produselor alimentare; Asigurarea respectarii standardelor restaurantului in ceea ce priveste retetele, prezentarea produselor, gustul acestora, precum si portiile servite; Sa asigure un standard ridicat de plating pentru fiecare preparat;

Sa aiba deschidere si flexibilitate pentru cerintele speciale ale clientiilor restaurantului; Mentinerea unui standard ridicat de igiena conform normelor in vigoare; Sa mentina in parametri optimi pierderile generate de bucatarie.

Oferim:

Salariul competitiv;

Oportunitatea de a lucra intr-unul dintre cele mai bune restaurante din Cluj-Napoca; Contract de munca nedeterminat;

Tichete de masa;

Posibilitatea de cazare;

O masa pe zi.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 252311737