2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Satu Mare
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Satu Mare
Postat 13 aprilie 2024

Angajăm ajutor bucătar în Satu Mare

Localizare

Satu Mare

Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Vino să te alături echipei noastre! Suntem în căutarea unui Ajutor Bucătar pasionat și dedicat!

Dacă ești un pasionat al artei culinare și îți place să fii în mijlocul acțiunii în bucătărie, atunci aceasta este o oportunitate perfectă pentru tine!

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o bucătărie sau într-un mediu similar (experiența în restaurante este un avantaj).

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și sub presiune.

  • Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a colabora cu colegii.

  • Pasiune pentru prepararea mâncărurilor și pentru obținerea unor rezultate de calitate.

Responsabilități:

  • Asistarea bucătarului șef în pregătirea și gătirea mâncărurilor conform standardelor noastre.

  • Asigurarea igienei și a curățeniei în bucătărie conform normelor de siguranță alimentară.

  • Susținerea unei atmosfere de lucru pozitive și a unei echipe unite.

Oferim:

  • Oportunitatea de a te dezvolta și de a-ți îmbunătăți abilitățile într-un mediu dinamic.

  • Un mediu de lucru prietenos și colaborativ.

  • Posibilitatea de program de lucru de 8 ore.

Oferim salariu competitiv și beneficii atractive.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon 07********22

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență culinară unică!

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 267445164