Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Alba
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Alba Iulia
Postat 04 august 2021

Angajam Ajutor Bucatar, cantina - restaurant, locatie VCST, Alba Iulia

  • Tip job

    Full time

  • Alba Iulia, Alba

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Companie de catering angajeaza Ajutor bucatar pentru cantina, fabrica VCST, aflata in Alba Iulia.

Responsabilitati:

• Participa la pregatirea in conditii optime de igiena si calitate a materiei prime, legume, fructe necesare pregatirii produsului finit: - curatare, spalare, taiere, portionare a materiei prime si auxiliare necesare produsului finit. - curatarea si spalarea legumelor pentru salate in cele mai bune conditii de igiena-calitate.

• Participa la curatenia generala locul de munca.

• Participa la activitatile cerute de seful ierarhic (bucatar, bucatar-sef, supervizor)

Cerinte:

• Experienta in domeniu.

• Cunostinte fundamentale de igiena in alimentatia publica.

Oferta (bonusuri, beneficii)

• Pachet salarial.

• Program: 2 schimburi, 8 ore.

• Mediu de lucru tanar si dinamic.

• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment. in Romania. • Pachet salarial in care este asigurata masa.

• Tichete de masa: 10 ron / zi lucratoare.

• Decontare transport. (contravaloarea unui abonament)

Va rugam sa aplicati cu CV.

ID: 207291062
User avatar

Catering Company

Pe OLX din iunie 2016

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din