2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Teleorman
  6. Reprezentanti vanzari - Rosiori de Vede
Postat 17 aprilie 2024

Angajam Agent vanzari - zona Rosiori de Vede - Slatina

Localizare

Rosiori de Vede

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30399265

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte: - studii medii; - cunostinte operare MS OFFICE (Word, Excel); - bune abilitati de relationare si comunicare, persoana amabila, pozitiva orientata catre client, serioasa, organizata; - experienta minim 1 an in vanzari; - permis conducere B de minim 2 ani; - experienta in vanzarea produselor de panificatie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii: - pachet salarial motivant, masina si telefon de serviciu; - posibilitatea unei cariere profesionale intr-o unitate moderna si stabila.

Localitate

Rosiori de Vede,

Teleorman

Teleorman, Rosiori de Vede
ID: 269139269