2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Ploiesti
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Agent Vânzări Tehnic

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Companie inființată cu pasiune și dedicare pentru promovarea energiei verzi. Căutam pentru clientul nostru un agent de vânzări tehnic din Prahova, o persoană gata să se implice în proiecte care contribuie la un viitor mai verde.

Cerințe:

• Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria energetică sau a sistemelor fotovoltaice;

• Capacitatea de a crea și a menține relații puternice și de lungă durată cu clienții industriali;

• Cunoștințe tehnice în domeniul sistemelor fotovoltaice (constituie un avantaj);

• Abilitatea de a explica și prezenta în mod creativ conceptele într-o manieră ușor de înțeles;

• Abilități excelente de comunicare și negociere;

• Abilități excelente de prezentare și creativitate;

• Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:

Întocmirea de oferte sau alte documente, urmărirea ofertelor, încheierea de contracte, finalizarea lor;

Prezentarea și promovarea portofoliului de produse și servicii ale companiei;

Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile lor specifice și a oferi soluții personalizate;

Întocmirea ofertelor comerciale și negocierea termenilor contractelor;

Întreținerea relațiilor cu clienții existenți;

Atingerea obiectivelor de vânzare.

Beneficii:

Pachetul salarial se negociază în cadrul interviului, în funcție de experiență;

Mediu de lucru dinamic și plăcut;

Mașină de serviciu;

Laptop;

Telefon;

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

Program de lucru: Luni-Vineri (8:00- 17:00).

Prin transmiterea candidaturii dvs. pentru acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 268212776