2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Olt
  6. Reprezentanti vanzari - Slatina
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Agent vanzari restaurant

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visa

Restaurantul cu autoservire Accasa angajeaza agent de vanzari oferind un loc de munca

stabil si pe termen lung. Cu o experienta de 14 ani pe piata, restaurantul functioneaza pe

baza unei echipe unite, realizand mancarurile traditionale, proaspete si gustoase, ca la

mama acasa - cu vanzare atat in locatie, cat si prin livrari private sau catre companii sau

pentru diverse evenimente.

Locatie: Piata Zahana, Slatina, Olt

Program de 8 ore, luni-vineri intre orele 7 - 15; sambata la cerere in functie de comenzi

Responsabilitati:

- Preluare comenzi telefonice, e-mail, Facebook

- Planificare meniu

- Realizare necesar materii prime conform planificarii

- Etichetare interna a materiilor prime

- Achizitie/ Comanda materii prime conform necesar

- Transmitere informatii prin e-mail, pagini sociale

- Inregistrare comenzi si eliberare bon/ facture din sistemul informatic

- Planificare traseu sofer livrare

Cerintele de baza ale postului:

Studiile postului: Studiile superioare reprezinta un avantaj

Specializarile necesare: Specializare in comunicare si relationare umana; Specializare in

vanzari si planificare

Expertizele necesare: Experienta in restaurant reprezinta un avantaj

Competentele lingvistice: Limba engleza reprezinta un avantaj

Competente IT & Calculatoare: Microsoft Office – Nivel mediu: Word, Excel, E-mail, Power

Point; Facebook

Permis auto: Categoria B reprezinta un avantaj

Competentele comportamentale ale postului:

- Atitudinea pozitiva

- Comunicare si relationare

- Orientarea catre client

- Lucru in echipa

- Creativitate si inovatie

- Orientare catre actiune si rezultate

- Proactivitate si initiative

- Rezistenta la stress

- Responsabilitate sociala si corporatista

- Integritate si etica profesionala

Beneficii:

- Salariu atractiv

- Telefon de serviciu

- Tichete de masa

- Masa in companie

- Asigurare medicala

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269187486