2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Popesti-Leordeni
Postat 12 aprilie 2024

Angajam Agent Vanzari Piese Auto/Call center

Salariu

3 200 - 6 500 lei

Localizare

Ilfov, Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Pachet salarial: Salariu fix de 3200 de ron plus comision din vanzari si din procentul de retur.

Dorim sa angajam o persoana cu bune aptitudini de comunicare si negociere, pasionata de domeniul auto, care este dispusa sa dezvolte portofoliul de clienți și sa crească numărul de vânzări!

Candidatul ideal este caracterizat prin:

  • cunostinte despre tehnici de vanzare si de persuasiune

  • gandire pozitiva si eficienta

  • seriozitate; - corectitudine;

  • abilitati de comunicare foarte bine dezvoltate astfel incat sa stie sa prezinte produsul sau serviciul pe care urmeaza sa-l vanda, dar sa si ofere explicatii suplimentare in cazul in care clientul ii cere

  • responsabilitate;

  • cunostinte operare PC

  • punctual

  • studii medii

  • Experienta in domeniu.

  • spirit de echipa

Descrierea jobului:

  • intocmirea de oferte pentru clienti;

  • punct de lucru fix, la sediul societatii;

  • consultanta vanzare piese si accesorii;

  • vanzarea produselor comercializate;

  • identificare nevoilor clientilor si ofertarea pieselor cerute;

  • solutionarea eventualelor probleme aparute in urma vanzarii (livrari gresite, piese neconforme, etc);

  • dezvoltarea zonelor setate și identificarea clienților;

  • verificarea satisfacției clienților;

  • procesarea retururilor si verificarea produselor returnate;

Beneficii:

  • pachet salarial: Salariu fix de 3200 de ron plus comision din vanzari plus comision din media de retur sub 10%

  • mediu placut de lucru si colectiv tanar

  • program de L-V

  • salariul negociabil

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 244698368