2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Kober
Postat 11 iunie 2024

Angajam Agent Vanzari

Localizare

Oradea

Descriere

Candidatul ideal

  • studii medii/superioare profil tehnic

  • abilitati tehnice si disponibilitate pentru demonstratii practice

  • persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita

  • abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj) -buna aplicare a tehnicilor de vanzari

  • disponibilitate la deplasari saptamanale in arealul alocat

  • permis conducere Cat. B.

Descrierea jobului

  • marirea portofoliului de clienti

  • realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice

  • stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii

  • comunicarea si stabilirea de relatii comerciale cu clientii

  • intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal

Oferim:

  • un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune

  • salariu fix + bonusuri din vanzari si incasari

  Alte beneficii:

  •   Prima de Paste si Craciun

  •   tichete de masa

  •   asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public

Nota de informare privind datele cu caracter personal

Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al  KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.

KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270522488