2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Satu Mare
  6. Reprezentanti vanzari - Satu Mare
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Agent Vanzari

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 27242324

In paralel cu reteaua de Librarii Compas, de la inceputul anului 2021 am dezvoltat o retea de distributie a produselor de larg consum in judetele Satu Mare, Maramures si Bihor.

Ne marim echipa cu o noua divizie de vanzare a produselor (accesorii par) in format Van Sell

Candidatul ideal:

  • Abilitati excelente de comunicare, negociere si vanzare;

  • Fire ambitioasa, pozitiva si perseverenta;

  • Studii medii; cel putin.

  • Experienta in vanzarile B2B (segmentul persoane juridice) reprezinta un avantaj;

  • Spirit antreprenorial, axat pe identificarea oportunitatilor de vanzare in piata;

  • Permis de conducere categoria B (fara incidente) si disponibilitate pentru deplasarea in judetele Satu Mare, Maramures, Bihor.

Responsabilitati:

  • Distributia ,mercantizarea produselor societati.

  • Gestiunea marfi.

  • Incarcare/descarcare marfa in masina.

  • Identificarea potentialilor clienti din zona alocata cat si mentinerea relatiilor cu clientii existenti;

  • Crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti, precum si mentinerea unei relatii profesionale cu acestia;

  • Negocierea, intocmirea corecta a ofertelor si incheierea contractelor;

  • Mentinerea unei bune relatii de lucru cu celelalte departamente;

  • Indeplinirea obiectivelor din planul de vanzari;

  • Alimentarea standurilor oferite in custodie partenerilor,

  • Incasarea facturilor.

  • Facturare catre client folosind programul de facturare a firmei.

Oferim:

  • Contract de munca perioada nedeterminata;

  • Salariu motivant compus din salariu fix+comision+bonusuri.

  • Colegii nostri realizeaza lunar venituri intre 3500 si 6000 de lei net

  • Masina si telefon de serviciu.

Va rugam cititi cu atentie anuntul si trimiteti un cv. cat mai complet, deoarece doar persoanele a caror cv-uri sunt relevante pentru cerintele postului, vor fi contactate.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 269083057