2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arges
  6. Reprezentanti vanzari - Pitesti
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Agent Vanzari

Salariu

3 000 - 8 000 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studenti

De peste 100 de ani, sistemele noastre profesionale sunt cele mai performante și au depasit asteptarile clientilor la nivel mondial. Avem reprezentante in toate orasele din Romania si vestea cea buna este ca suntem in continua expansiune.

Misiunea noastra este de a avea clineti incantati de un parteneriat ce le aduce o colaborare necesara si eficienta pentru a atinge obiectivele propuse.

Cu alte cuvinte, daca esti pasionat de ce faci si esti dispus sa acorzi un efort cinstit, sansele tale de a avea succes sunt mari.

 De ce vanzari ?

Daca intrebi persoanele care au succes in vanzari, daca mereu si-au droit sa lucreze in domeniu, multi vor spune ca nu a fost niciodata prima lor varianta, urmata de multe motive pentru care sunt bucurosi ca au facut-o. Multi au gasit o cariera in vanzari ca fiind pe cat de motivanta financiar, pe atat de satisfacatoare.

Candidatul Ideal

  • Persoana sociabila;

  • Persoana deschisa sa invete lucruri noi;

  • Persoana care are nevoie de un job full time;

  • Persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune;

  • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;

  • Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate

  • Punctualitate, responsabilitate;

  • Auto-motivat, orientat spre rezultate;

  • Permis de conducere obligatoriu;

Descrierea jobului

  • Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;

  • Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;

  • Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;

  • Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;

  • Promovarea si prezentarea produsului

Beneficii:

  • Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;

  • Bonus pentru fiecare prieten/coleg recomandat (de pana la 1000 de euro )

  • Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1.000 Euro, in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);

  • Trei vacante gratuite (Mare, Munte, Delta )

  • Zi de nastere libera

  • Program flexibil, independenta in organizarea muncii;

  • Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;

  • Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;

  • Calatorii in diferite tari;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 262158980