2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Campina
Postat 26 aprilie 2024

angajam agent vanzari

Localizare

Campina

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

RESPONSABILITATI

Sa stabilesti contacte cu : Magazinele, cabinetele, farmaciile veterinare , crescatorii, asociatiile de crescatori, institutiile publice din zona arondata

Sa prezinti produsele din portofoliu

Sa participi la diferitele expozitii seminarii din zona arondata

Sa dezvolti relatii personale cu clienti si potentiali clienti din zona alocata

Sa te asiguri ca obtii maximum de comanda posibila de la clientii tai

Sa urmaresti si sa organizezi livrarile

Sa incasezi debitele

Sa cunosti concurenta.

CERINTE

Ai experienta in vanzari Ai acasa sau iubesti animalele de companie

Ai capacitatea de a gandi in moduri neconventionale

Esti creativ, iti place sa socializezi, sa vorbesti cu oamenii Locuiesti in Campina sau imprejurimi

Iti place libertatea de miscare si de decizie

Ai permis de conducere categoria B de minim 3 ani

Ce oferim Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu multi ani de experienta ce isi extinde activitatea Furnizori de top care iti vor usura munca cu clientii

Echipa tanara si dinamica,

Salariu atractiv Beneficii ( bonuri de masa, bonusuri de performanta, ) Masina de serviciu Telefon de serviciu

Rel.tel. 07******95 pana la ora 17.00 si 07******73 dupa ora 17.00

Localitate

Campina,

Prahova

Prahova, Campina
ID: 206015512