1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Agenti turism
  5. Agenti turism - Bacau
  6. Agenti turism - Bacau

Anuntul este dezactivat

Postat 31 martie 2021

Angajam Agent Turism - Bacau

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Agenția Cedra Tour Bacău angajează agent turism

- Bacău, str. Mihai Viteazu , nr. 1-

Noi ne mărim echipa, așa că avem nevoie de entuziasmul și cunoștințele tale. Obiectivul nostru este asigurarea de servicii turistice de cea mai bună calitate din punct de vedere al eficienței, standardelor profesionale și excelenței în activitatea de turism.

Dacă ceea ce oferim noi este compatibil cu dorințele tale, atunci nu mai aștepta - aplică!

Profilul candidatului ideal:

• Bune abilități sociale, de comunicare și de integrare într-o echipă

• Ambiție, putere de convingere, orientare către client

• Abordare proactivă, idei noi și originale

• Seriozitate, responsabilitate, disponibilitate

• Intenția de calificare și pregătire profesională continuă

Cerințele pe care trebuie să le îndeplinești:

• Cunoștințe de limba engleză

• Cunoașterea unei alte limbi de circulație internațională reprezintă un avantaj

• Cunoștințe generale de turism, destinații/produse

• Experiență ca agent de turism

Descrierea jobului:

• Salariu atractiv și motivant, cu posibilități de mărire

• Promovarea produselor turistice

• Conceperea, monitorizarea și transmiterea ofertelor turistice

ID: 217923546Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din