2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Paza
  5. Paza - Iasi
  6. Paza - Iasi
Postat 20 aprilie 2024

Angajam Agent securitate si interventie - Palas Mall

Localizare

Iasi

Descriere

Responsabilități:

  • Verifică și supraveghează obiectivul în vederea asigurării securității;

  • Informează și îndrumă personalul spre locațiile diverselor amplasamente din obiectiv;

  • Dacă apar situații de urgență, ia primele măsuri pentru prevenirea accidentelor și avariilor până la sosirea pompierilor, poliției și altor organe în drept;

  • Intervine în cazul în care observă sau constată distrugeri în perimetrul obiectivului;

  • Menține, asigură și păstrează liniștea publică în zona de care este direct răspunzător.

Cerințe:

  • Atestat de pază și certificat de calificare profesională în domeniul pazei și protecției;

  • Permis categorie B (doar pentru interventie);

  • Prezență fizică plăcută și discurs profesionist;

  • Capacitatea de a comunica și relaționa în situații diverse;

  • Spirit de observație; Disciplină, calm și discreție;

  • Spirit de echipă.

Beneficii:

  • Spor de weekend;

  • Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;

  • Asigurare medicală privată;

  • Condiţii de muncă într-o echipă cu multă experiență;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 265480889