2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Cluj-Napoca
Postat 20 aprilie 2024

Angajam Agent securitate - Iulius Mall Cluj

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Responsabilități:

·        Monitorizarea continuă a perimetrului șantierului pentru a preveni intruziunile și furturile;

·        Efectuarea patrulelor regulate pentru a asigura o prezență vizibilă și descurajatoare;

·        Colaborarea cu colegii și superiorii pentru a răspunde prompt la situații de urgență;

·        Asigurarea respectării regulilor și procedurilor de securitate în vigoare.

Cerințe:

·        Experiență anterioară în domeniul securității (reprezintă un avantaj);

·        Atestarea conform legi 333 sau dovada urmarii unui curs de agent securitate (adeverinta)

·        Abilități bune de comunicare și relaționare;

·        Capacitatea de a acționa calm și eficient în situații tensionate;

·        Integritate și etică profesională ridicate;

Beneficii:

·        Pachet salarial atractiv, bonuri de masă, prime de sărbători

·        Mediu de lucru profesionist, oportunități de dezvoltare personală într-o echipă tânără;

·        Echipament de securitate și instruire adecvată.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258742275