2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Iasi
  6. Altele - Alexandru cel Bun
Postat 08 aprilie 2024

Angajare Agent securitate

Localizare

Alexandru cel Bun

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilCUI / CIF: 17677810

Descriere

  • Compania: STEFAN SECURITY SRL

  • Locație: Iași

  • Tipul postului: Full-time

  • Salariu: 2400 RON

Descriere Companie: STEFAN SECURITY SRL este un lider în industria securității, angajat în protecția și siguranța clienților noștri. Misiunea noastră este de a oferi servicii de securitate de înaltă calitate, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui client. Ne mândrim cu un mediu de lucru profesionist și susținem dezvoltarea continuă a angajaților noștri.

Descriere Post: Căutăm un Agent de Securitate dedicat și vigilent, ideal pentru cei la începutul carierei lor în domeniul securității, dar cu un minim de experiență în roluri similare. Rolul presupune o responsabilitate semnificativă și necesită o persoană de încredere și meticuloasă.

Responsabilități Principale:

  • Atentie distributiva, capacitatea unei bune comunicari, aspect fizic ingrijit;

  • Controlul accesului în facilități, verificarea identității persoanelor și autorizarea accesului conform reglementărilor.

  • Răspunderea la incidente de securitate și alerte, intervenție rapidă și eficientă.

  • Efectuarea rondurilor de securitate la interval regulat pentru a asigura integritatea perimetrului și a proprietăților clienților.

  • Asigurarea respectării tuturor procedurilor de securitate și a normelor legale în vigoare.

Cerințe:

  • Atestat agent de securitate constituie avantaj; angajăm și fără experiență/fără atestat;

  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra eficient sub presiune.

  • Excelente abilități de comunicare și un bun spirit de observație.

  • Disponibilitate pentru ture de noapte și weekend, după necesități.

  • Fără antecedente penale;

În cazul în care nu dețineți atestat, oferim posibilitatea școlarizării.

Oferim:

  • Posibilități de formare și avansare în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru sigur și respectuos.

  • Se asigură gratuit echipament de lucru adecvat conform solicitărilor și cerințelor beneficiarului

  • Posibilitatea majorarii salariului în funcție de performanță.

Localitate

Alexandru cel Bun,

Iasi

Locație exactă
Iasi, Alexandru cel Bun
ID: 260199864