2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Iasi
  6. Altele - Iasi
Postat 14 mai 2024

Angajam Agent Securitate - Family Market Bucim

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal:

  • Atestat de pază și certificat de calificare profesională în domeniul pazei și protecției;
  • Prezență fizică plăcută și discurs profesionist;
  • Capacitatea de a comunica și relaționa în situații diverse;
  • Spirit de observație;
  • Disciplină, calm și discreție;
  • Spirit de echipă.

Responsabilitati:

  • Verifică și supraveghează obiectivul în vederea asigurării securității; Informează și îndrumă personalul spre locațiile diverselor amplasamente din obiectiv;
  • Dacă apar situații de urgență, ia primele măsuri pentru prevenirea accidentelor și avariilor până la sosirea pompierilor, poliției și altor organe în drept;
  • Intervine în cazul în care observă sau constată distrugeri în perimetrul obiectivului;
  • Menține, asigură și păstrează liniștea publică în zona de care este direct răspunzător.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală privată;
  • Condiții de muncă deosebite într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 244154885