2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Chiajna
Postat 02 mai 2024

Angajam agent relatii clienti

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Excelente abilitati de comunicare (oral si scris) si relationare; Atitudine orientata catre client; Abilitati de vanzare si negociere; Spirit de a lucra in echipa si atitudine proactiva; Operare PC MS Office: nivel mediu (obligatoriu EXCEL); Rabdare si dorinta de a rezolva cu succes solicitarile primite.

Descrierea jobului

Analizarea cerintelor clientilor si acordarea de asistenta telefonica si/ sau pe email privind aspectele legate de comenzile efectuate/potentiale; Preluarea comenzilor telefonice si introducerea acestora in platforma de vanzare online; Monitorizarea permanenta a comenzilor de pe site, de la plasarea acestora pana la livrare si oferirea de servicii post-vanzare-retur; Monitorizarea respectarii termenelor de livrare comunicate clientilor; Mentinerea legaturii cu clientii, in vederea obtinerii unui feedback permanent; Realizarea diferitelor rapoarte privind solicitarile/reclamatiile din partea clientilor; Utilizarea tuturor instrumentelor informatice ale societatii pentru informarea corecta a clientilor (platforme curierat, platforma gestionare relatii client, sistem de gestiune-WMS).

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 269497568