2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bihor
  6. Transport marfa - intern - Oradea
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Agent Distributie marfa

Salariu

3 300 - 3 500 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B

Descriere

Agent Distribuție Marfă

Suntem în căutarea unui Agent de Distribuție Marfă dedicat și motivat să se alăture echipei noastre.

Responsabilități:

  • Planificarea și organizarea rutelor de distribuție a mărfurilor într-un mod eficient și în conformitate cu termenele stabilite;

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod corespunzător, asigurându-te că acestea sunt manipulate în condiții de siguranță;

  • Verificarea stocurilor și asigurarea unei gestiuni corecte a acestora;

  • Interacțiunea cu clienții și asigurarea unui serviciu de calitate în ceea ce privește livrarea mărfurilor;

  • Întocmirea documentelor necesare pentru livrarea și recepționarea mărfurilor;

  • Rezolvarea problemelor și a reclamațiilor legate de distribuția mărfurilor;

  • Menținerea vehiculului de distribuție în stare bună de funcționare și curățenie;

  • Respectarea regulilor și procedurilor de siguranță în timpul activităților de distribuție.

Cerințe:

  • carnet de conducere categoria B minim 5ani

  • Experiență anterioară în distribuție marfa minim 2ani pe autoutilitara de 1,5 t

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268837613