2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Poarta Alba
Postat 02 aprilie 2024

Angajam agent distributie cat. C

Salariu

3 600 - 5 000 lei

Localizare

Poarta Alba

Full time

Permis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Agent distributie marfa categoria C

SC INSTANT ICE SRL angajeaza agent distributie gheata alimentara pentru sediul din Poarta Alba jud. Constanta

Se solicita:

·         Permis categoria C + atestat marfa + card tahograf

·         Minimul de experienta in distributie

·         Incarcarea si descarcarea marfurilor corespunzator

·         Seriozitate si punctualitate

·         Cunostinte operare telefon mobil (Android)

·         Capacitate rapida si dorinta de invatare

·         Experienta pe autoutilitare de 7,5 tone reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

·         Organizarea marfii in masina pentru eficienta maxima

·         Emitere facturi, avize si chitante

·         Mentinerea bunei relatii cu clientii

·         Livrarea comenzilor in timp util clientilor

Ce oferim:

·         Posibilitate de dezvoltare

·         Stabilitate

·         Salariu atractiv

·         Decontare transport

·         Bonuri de masa

·         Plata orelor suplimentare

Pentru detalii nu ezitati sa ne contactati la numarul 07********76

Localitate

Poarta Alba,

Constanta

Constanta, Poarta Alba
ID: 265999124