2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Turda
Postat 23 aprilie 2024

Angajăm agent dezinsectie, dezinfectie și deratizare.

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Turda

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 34426060

Societatea DDD INSECTO SRL specializată în prestarea serviciilor de dezinsecție, dezinfecție și deratizare cu sediul in mun. Turda, jud. Cluj, angajează operator ddd cu sau fără experiență.

Ce căutăm la persoana care va ocupa acest post:

  • Persoană deschisă, punctuală, responsabilă și organizată,

  • Disponibilitatea deplasărilor,

  • Permis de conducere categoria B, obligatoriu,

  • Minim studii medii,

  • Experiența în domeniu, certificat de absolvire curs operator ddd constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Operațiunile de dezinsecție, dezinfecție și deratizare la sediul clienților se desfășoară de cele mai multe ori când angajații firmelor nu sunt la locul de muncă,

  • Evidența clienților, întocmirea proceselor verbale,

  • Executarea intervențiilor ddd,

  • Utilizarea aparatelor cu acțiune manuală sau electrică,

  • Amplasarea momelilor raticide și etichetarea acestora,

  • În sezonul cald se lucrează în schimburi, inclusiv schimb de noapte,

  • Program flexibil ( Luni – Sâmbătă și Duminică ocazional).

Ce oferim:

  • Salar 2500 – 3500,

  • Echipament,

  • Plata orelor suplimentare,

  • Diferite bonificații,

  • Mașina de firmă in timpul programului de lucru.

  • Calificare la locul de muncă.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 240883305