2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 14 aprilie 2024

Angajam Agent de vanzari articole vestimentare dama Cluj

Salariu

3 600 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

Angajam sau contractam, persoana cu experienta in vanzari si organizari evenimente vanzari imbracaminte

Responsabilități : contractare clienti, prezentare si vanzarea produsele noastre imbracaminte femei brand international, oferind clientilor toate informatiile necesare despre acestea si suportul necesar.

Persoana comunicativa, sociabila, implicata

Persoane dinamice, competitive cu bune abilitați de comunicare și orientare către clienți.

Prezinta un avantaj : detineti carnet de conducere

Se ofera : salar si comision de vânzare.

Persoanele interesate si pentru detalii ne pot contacta la +40 729 155 528. Multumim.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268698565