2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Vaslui
  6. Reprezentanti vanzari - Simila
Postat 05 aprilie 2024

Angajam agent de vanzari

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Simila

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Alătură-te Echipei Noastre Dinamice ca Agent de Vânzări în Industria Dezmembrărilor Auto!

Ești pasionat de lumea auto și îți place să interacționezi cu clienții într-un mediu dinamic? Echipa noastră de top din industria dezmembrărilor auto caută un Agent de Vânzări dedicat și orientat către rezultate pentru a sprijini eforturile noastre de vânzare și promovare a pieselor auto.

Care sunt responsabilitățile tale:

Interacțiune cu clienții: Comunici cu clienții noștri existenți și potențiali, oferindu-le consultanță și soluții pentru nevoile lor de piese auto.

Promovarea Produselor: Prezinți produsele noastre și avantajele acestora clienților, într-un mod persuasiv și informativ, pentru a genera vânzări.

Îndeplinirea Obiectivelor de Vânzări: Lucrezi activ pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări lunare, contribuind la creșterea veniturilor companiei.

Gestionarea Relației cu Clienții: Menții o relație strânsă și de încredere cu clienții noștri, oferindu-le suport și răspunzând prompt la întrebările și solicitările lor.

Raportare și Monitorizare: Raportezi regulat activitățile de vânzare și progresele către managerul de vânzări, monitorizând și evaluând performanța ta.

Candidatul Ideal:

Abilități Excellente de Comunicare: Ai abilități remarcabile de comunicare verbală și scrisă, având capacitatea de a crea și menține relații solide cu clienții.

Orientat către Rezultate: Ești motivat să atingi și să depășești obiectivele de vânzări, având un spirit competitiv și dorința de succes.

Experiență în Vânzări: Ai experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria auto, dar nu este obligatoriu.

Flexibil și Adaptabil: Ești capabil să te adaptezi rapid la schimbările de mediu și cerințele pieței, având o abordare flexibilă și proactivă.

Pasionat de Industria Auto: Interesul și cunoștințele despre autovehicule și piesele auto sunt un plus, ajutându-te să îți îndeplinești eficient rolul.

Ofertă Salarială și Beneficii:

Salariu: 3000-5000 LEI.

Bonus pentru Performanță:

Bonus variabil între 200 și 500 lei, acordat pentru atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări lunare.

Transport:

Transport asigurat pentru angajații din orașul Bârlad

Decontare transport în valoare de 200 lei pentru angajații din localitățile învecinate.

Locaţia depozitului: La ieşirea din Bârlad spre Vaslui, înainte de sensul giratoriu pe stânga langă sediul Bosch Car Service.

Sună ca locul perfect pentru tine? Trimite-ne CV-ul tău prin mesaj în OLX sau sună-ne la +40**********00 pentru a discuta mai multe despre cum poți deveni parte a echipei noastre inovative!

Localitate

Simila,

Vaslui

Vaslui, Simila
ID: 245795674