2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Alba
  6. Reprezentanti vanzari - Alba Iulia
Postat 06 aprilie 2024

Angajam agent de turism

Salariu

2 300 - 3 700 lei

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 35372473

Descriere

Candidatul Ideal

- Persoana calma, sociabila, placuta;

- Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);

- Cunostinte medii de limba engleza;

- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Domiciliul stabil in Alba Iulia sau imprejurimi.

Descrierea jobului

Compania noastră caută un agent de turism pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre. Dacă ai experiență în industria turismului, abilități excelente de comunicare și dorința de a oferi clienților experiențe de călătorie de neuitat, te invităm să aplici pentru poziția de agent de turism.

Responsabilitățile includ planificarea și rezervarea călătoriilor, furnizarea de informații despre destinații, gestionarea rezervărilor și asigurarea unei experiențe excelente pentru clienți.

Descrierea companiei

Agentie de turism in ALBA IULIA.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 255727918