2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 6
Postat 22 aprilie 2024

Angajam agent de livrare (sofer distributie)

Salariu

3 400 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 13123498

Suntem o firmă de distribuție de produse alimentare și non alimentare în căutarea unui Agent de livrare dedicat și eficient, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană harnică, cu spirit de inițiativă și un puternic simț al responsabilității, te vrem în echipa noastră!

Cerințe:

  • Educație la nivel mediu

  • Permis de conducere categoria B

  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă

  • Capacitatea de a gestiona eficient timpul de lucru

  • Experiență în distribuția de bunuri de larg consum

  • Aptitudini diplomatice pentru menținerea relațiilor cu clienții

  • Domiciliul în apropierea depozitului.

Locație: București și împrejurimi. Depozitul este în Chiajna, intrarea dinspre șoseaua de centură.

Experiență Necesară: Minim 2 ani în distribuția bunurilor de larg consum.

Program de Lucru: 8 ore pe zi, adaptabil în funcție de itinerariu.

Responsabilități:

  • Livrarea comenzilor în condiții optime și la timp

  • Rezolvarea promptă a problemelor legate de livrări

  • Încasarea plăților și gestionarea documentelor financiare

  • Întreținerea vehiculului de transport furnizat de companie

  • Susținerea echipei de la depozit atunci când este necesar.

Beneficii:

  • Salariu net 3500 lei

  • Prime anuale

  • Posibilitatea de a achizitiona produsele noastre la preturi speciale.

Te așteptăm în echipa noastră! Sună acum la numărul din anunț pentru detalii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 267386499