2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Timisoara
Adrian Suciu
Postat 02 mai 2024

Angajam Agent Contractare DCD - Timisoara

Salariu

2 100 - 2 700 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

RETIM ECOLOGIC SERVICE- lider in colectarea selectivă a deșeurilor angajează: Agent Contractare DCD ; ( Deseuri din Constructii si Demolari )

Responsabilitati principale:

  • Indentificarea si contractarea tuturor generatorilor de deseuri DCD, persoane juridice si persoane fizice;

  • Prezentarea regulilor de colectare selectiva a deseurilor si de desfasurare a serviciului;

  • Realizarea planului de contractatre clienti in zona alocata;

  • Intocmirea rapoartelor zilnice cu privire la activitatea de contractare.

Cerinte:

  • Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj);

  • Permis de conducere categoria B;

  • Disponibilitate pentru munca de teren 90 % ;

  • Abilitati de comunicare;

  • Atitudine proactiva;

  • Orientare catre rezultat;

  • Experienta in retail constituie un avantaj;

  • Domiciliul stabil in Timisoara sau localitati limitrofe.

Beneficii:

  • Pachet salarial in care se ofera bonuri de masa in valoare de 35 ron / zi lucratoare si bonus in functie de performanta;

  • Pachet de servicii medicale;

  • Se ofera autoturism, laptop si telefon mobil;

  • Training-uri de pregatire;

  • Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala.

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie, lider de piata pe segment in Romania;

  • Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Va rugam sa aplicati cu CV.

* Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, care vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul Companiei. Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii si vor ramane confidentiale. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteti de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul Companiei. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, contactati Compania.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 243792808