Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Mures
  6. Reprezentanti vanzari - Targu-Mures
Postat 15 aprilie 2024

Angajam agent comercial / Eladási ügynök munkatársat alkalmazunk

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO15870929

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Angajam agent comercial la

SC Dentika SRL ,

distribuitor produse pentru tehnica dentara in Targu Mures.

Descrierea postului:

Preluarea comenzilor prin telefon, WhatsApp, e-mail.

Pregatirea produselor ( aviz, factura )  pentru a fi transportate catre client.

Livrarea cu autocarul firmei a produselor la clienti .

Pregatirea  comenzilor catre furnizori.

Receptionarea produselor si  aranjarea lor in depozit.

Servirea clientilor in magazin.

Aprovizionarea magazinului cu accesorii necesare functionarii.

Livrarea produselor se efectueaza doua zile pe saptamana: Marti si Joi. Max. 550 km/saptamana.

Cerinte:

Vorbirea limbii maghiare si romane.

Cunoasterea programelor word si excel.

Abilitati tehnice.

Permis de conducere categoria B .

Constituie avantaje:

Afinitate cu tehnica dentara.

Vorbirea limbii engleze.

Oferim:

Atmosfera familiara

Program de lucru stabil :

Luni-Vineri  8-16

Salariu: baza + procent din vanzari.

Bonus anual.

Mai multe detalii va oferim personal, prin e-mail sau prin telefon: 07******40.

A Dentika KFT, kizárólag fogtechnikai termékeket forgalmazó marosvásárhelyi cégünk,

eladási ügynöki munkakörbe keres munkatársat.

Munkakör leírása:

Rendelések felvétele az ügyfelektől, telefonon, WhatsAppon, e-mailen.

Megrendelt termékek előkészítése ( számla, kísérőlevél ).

Termékek kiszállítása az ügyfeleknek ( Kedd és Csütörtök ). Max. 550 km/hét.

Termékek megrendelése beszállítóktól, azok átvétele és raktárban való elrendezése.

Ügyfelek kiszolgálása.

Működéshez szükséges kellékek beszerzése.

Alapelvárások:

Magyar és román nyelvtudás.

Számítógépes alapismeretek, excel, word kezelése.

B kategóriás vezetői engedély.

Jó kommunikációs készség.

Technikai érzék.

Pozitív személyiség.

Előnyt jelent:

Fogtechnikai végzettség.

Angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

Családias, fiatalos hangulat.

Stabil munkaprogram :

Hétfő-Péntek 8-16 óráig

Bérezés: alap + eladás utáni százalék.

Év végi bonusz.

További információval személyesen, e-mailen és telefonon: 07******40  szolgálunk.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 268726058

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau