2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 02 mai 2024

Angajam Facturista

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Angajam facturista la punctul de lucru din Oradea, Str. Ogorului, nr. 42;

Cerinte:

  • studii superioare economice;

  • notiuni de contabilitate primara;

  • cunostinte de operare in programul WinMENTOR.

  • experienta in vanzari, de preferat in sectorul materialelor de constructii;

  • atentie catre detalii, responsabilitate, seriozitate, corectitudine;

Responsabilitati:

  • preluarea comenzilor si emiterea facturilor catre clienti;

  • intocmirea diverselor documente contabile zilnice sau lunare;

  • comunica activ cu clientul si urmareste incasarile;

  • atentie la detalii si raspunde de corectitudinea registrului de casa;

  • receptia si operarea facturilor;

Beneficii:

  • oferim bonuri de masa;

  • salariul se negociaza in cadrul interviului;

  • mediu de lucru stabil;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269397756