1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Timis
  6. Romana - Timisoara

Anuntul este dezactivat

Postat 13 mai 2021

Angajam Agent Call Center

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

SC ESCAPADE FASHION SRL cu sediul in Timisoara, Calea Buziasului Nr.11A, angajeaza Agent Call Center.

Profilul candidatului :

  • Studii medii/superioare
  • Experienta de lucru anterioara intr-un Departament Call Center constituie un avantaj
  • Abilitati avansate de comunicare (scris si oral) si de lucru in echipa
  • Capacitate de rezistenta la stres
  • Rigurozitate si atentie la detalii
  • Atitudine pozitiva si deschidere catre Clienti

Responsabilitati:

  • Raspunde solicitarilor Clientilor nostrii la telefon sau prin email
  • Ofera informatiile solicitate de catre Clienti (despre produse, modul de plasare a unei comenzi, status livrare , etc.)
  • Informeaza colegii din departamentele vizate despre solicitarile/reclamatiile Clientilor
  • Proceseza retururi de marfa

Oferim :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial (salariu fix, bonuri de masa , alte beneficii)
  • Mediu de lucru tanar, placut si dinamic

Mentionam ca programul de lucru este de Luni - Vineri , 8 ore/zi , interval orar 7.30 - 16.00.

ID: 220255572

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din