2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Postat 25 aprilie 2024

angajam agent/a de vanzari (4000-8000RON net)

Salariu

4 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 3

Ne marim echipa, suntem o echipa tanara si ne cautam colega/coleg pentru postul de agenta/agent de vanzari pentru orasul Bucuresti; 3 posturi disponibile; zona Timpuri Noi, metrou;

Daca esti o persoana sociabila, plina de energie si ambitioasa te asteptam in echipa noastra!

  • nu este necesara experienta, oferim training de la inceput asa ca vei afla tot ce ai nevoie pentru a face performanta.

Promovam o gama de dispozitive pentru imbunatatirea si dezvoltarea unui stil de viata sanatos si echilibrat.

  • Candidatul ideal: Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg/colega?

  • Persoana sociabila, optimista si care face lucrurile cu pasiune;

  • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata catre client;

  • Seriozitate, responsabilitate si punctualitate;

  • Ai intre 18 si 26 ani ;

  • Atunci te vrem in echipa noastra;

  • Descrierea jobului; Ca agent/agenta de vanzari activitatea ta va consta in:

  • Prezentarea produselor si promovarea imaginii companiei catre client;

  • Gestionarea portofoliului de clienti, beneficiezi de o baza de date, portofoliu clienti;

  • Intretinerea relatiilor cu clientii;

  • BENEFICII:

  • Salariu fix plus comision; (4000-8000 RON net);

  • Telefon si tableta;

  • Posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care demonstreaza rezultate si abilitatile necesare;

  • PROGRAM : de luni pana vineri: 9:00-17:30

  • LOCATIE: sector 3, Timpuri Noi, metrou;

  • Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune;

  • Daca esti o persoana sociabila, plina de energie si ambitioasa te asteptam in echipa noastra!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 239264381