2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

angajam administrator santier

Localizare

Oradea

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Angajam administrator de șantier construcții dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești un coordonator eficient, orientat către rezultate și pasionat de construcții, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine să te alături unei echipe de succes și să contribui la realizarea unor proiecte remarcabile.

Responsabilități:

Coordonarea echipei de muncitori și subcontractanți de pe șantier pentru a asigura o execuție eficientă a lucrărilor

Gestionarea necesarului de materiale și aprovizionarea șantierului în conformitate cu cerințele proiectului

Monitorizarea și asigurarea respectării planurilor de construcție și a standardelor de calitate

Facilitarea unei bune colaborări între firmele implicate în execuția construcției

Pregătirea și gestionarea fluxului de lucru pentru a asigura eficiența și progresul continuu al proiectului

Urmarirea și implementarea măsurilor pentru accelerarea procesului de construcție, respectând totodată standardele de siguranță și calitate

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar în industria construcțiilor, cu abilități demonstrabile în coordonarea echipelor și gestionarea proiectelor

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii eficiente în situații neprevăzute

Excelente abilități de comunicare și negociere pentru a asigura o colaborare eficientă între diferitele părți implicate în proiect

Capacitatea de a organiza și prioritiza sarcinile în funcție de nevoile proiectului și de a respecta termenele limită

Cunoștințe solide de planificare și gestionare a resurselor în cadrul unui șantier de construcții

Diplomă în domeniul construcțiilor sau o calificare echivalentă

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste și dinamice, pe proiecte variate și interesante

Salariu competitiv și beneficii motivante

Dezvoltare profesională și posibilitatea de avansare în cadrul companiei

Mediu de lucru stimulant și provocator, cu posibilitatea de a contribui la proiecte de succes

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la realizarea unor proiecte de construcții de succes și să te dezvolți într-un mediu dinamic și stimulant, te invităm să aplici la poziția noastră de administrator șantier construcții. Trimite-ne CV-ul tău actualizat sau contactează-ne la numărul de telefon pentru mai multe detalii. Alătură-te echipei noastre și împreună vom construi viitorul!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269412089