2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Feldioara
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Administrator clădire și curte (part time 4 ore/zi)

Localizare

Feldioara

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilități:

  • întreținerea curățeniei în interiorul și exteriorul curții societății, executarea unor lucrări minore de întreținere a clădirii administrative (reparații mobilier, zugrăvit zone de perete murdare etc), întreținerea zonei verzi al societății (tuns, udat etc), deszăpezirea interiorului curții în sezonul rece, sortarea și depozitarea paletilor de lemn și efectuarea curățeniei pe platforma din fata Depozitului exterior, aprovizionarea cu marfa pentru cantina, protocol etc.

  • transmiterea și ridicarea corespondentei de la OP Feldioara, ridicarea și transmiterea de documente de la/ către autorități sau instituții bancare.

Cerințe:

  • studii medii;

  • permis conducere categ. B și cunoștințe conducere tractor;

  • atestat stivuitorist;

  • bun organizator, atent la detalii;

  • foarte bune abilitați de planificare și prioritizare a sarcinilor.

Oferta:

  • salariu motivant;

  • tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrătoare;

  • doua mese asigurate zilnic la cantina din incinta societății;

  • abonament servicii medicale;

  • transport asigurat.

Localitate

Feldioara,

Brasov

Brasov, Feldioara
ID: 268776951