2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Salaj
  6. Ingineri - Zalau
Postat 15 mai 2024

Angajam Absolventi sau Masteranzi- Devize constructii

Localizare

Zalau

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiCUI / CIF: RO24755210

Angajam Absolventi sau Masteranzi pentru lucrari tip deviz de ofertare financiara si ofertare tehnica pentru constructii industriale si civile.

Dacă ești pasionat de domeniul construcțiilor și ești în căutarea unei oportunități de a-ți dezvolta abilitățile într-un mediu profesional stimulant, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine!

Responsabilități:

  • - Asistența în elaborarea estimărilor financiare

  • - Colaborarea la pregătirea documentației pentru obținerea ofertelor de preț

  • - Participarea la elaborarea deconturilor

  • - Susținerea analizei ofertelor primite de la furnizori

  • - Intocmirea documentelor pentru lucrările efectuate

  • - Verificarea și corelarea solicitărilor de lucrări

  • - Redactarea rapoartelor despre evoluția lucrărilor și actualizarea programului de execuție

Cerințe:

  • - Student sau Absolvent al unei facultăți de profil sau echivalent

  • - Cunoștințe de bază software tip Deviz ( InterSoft constituie avantaj )

  • - Capacitate de analiză și atenție la detalii -

  • Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă

  • - Dorința de a se perfecționa și de a avansa în carieră

Dacă ești dornic să te implici în proiecte interesante din domeniul construcțiilor și să-ți construiești o carieră de succes, te încurajăm să aplici pentru această poziție. Pentru a aplica, te rugăm să ne trimiți CV-ul sau să ne contactezi pentru mai multe detalii.

  • Locație: remote, sediul Zalau

  • Tipul de angajare: Full-time

  • Salariu Atractiv!

Alătură-te echipei noastre și împreună vom construi viitorul! Așteptăm cu interes să primim aplicația ta!

Descrierea companiei noastre noastre:

Activi de peste 20 de ani în domeniul construcțiilor civile și industriale, compania noastră vibrantă este formată dintr-o echipă diversificată, cuprinzând atât specialiști cu vastă experiență, cât și colegi aflați în plin proces de formare profesională. Ne ghidăm după principii fundamentale precum valoarea familiei, sprijinul comunității și un profund respect pentru mediul și societatea care ne înconjoară.

Localitate

Zalau,

Salaj

Salaj, Zalau
ID: 269924403